O biurze

O biurze

Biuro rachunkowe NIRO

Biuro rachunkowe NIRO

Świadczymy pełen zakres usług księgowych dla podmiotów gospodarczych prowadzonych przez osoby fizyczne, jak również spółki osobowe i kapitałowe.

Naszym celem jest zapewnienie rzetelnej obsługi dostosowanej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. W naszym biurze nie będziesz anonimowy. Poświęcimy Ci czas i uwagę a jednocześnie zapewnimy dyskrecję i bezpieczeństwo danych. Współpraca z nami i stosowane przez nas rozwiązania to sposób na optymalizację procesów zachodzących w każdej firmie. Nasze biuro jest dla Ciebie, pracujemy w elastycznych godzinach dostosowanych do potrzeb Naszych Klientów. Możliwość odbioru dokumentów od klienta osobiście lub inną drogą( kurier, e-mail) po uzgodnieniu.

Proponujemy szeroką współpracę w ramach outsourcingu księgowości, oraz kadr i płac.

Outsourcing jest strategią, którą stosują firmy na całym świecie, bez względu na profil działalności i wielkość. Outsourcing polega na korzystaniu z zasobów zewnętrznych. Istotą outsourcingu jest wyłączenie poza strukturę firmy procesów istotnych, ale nie kluczowych z punktu widzenia strategii zarządzania i kierowania firmą. Zastosowanie outsourcingu usług księgowych przynosi wiele korzyści i oszczędności (brak kosztów związanych z utrzymaniem pracownika na etacie, brak urlopów, zwolnień lekarskich, brak kosztów na podnoszenie kwalifikacji i szkoleń)Outsourcing księgowości polega na powierzeniu prowadzenia księgowości firmy profesjonalnym dostawcom usług księgowych czyli biurom rachunkowym.

Naszą fachowość, rzetelność i kwalifikacje potwierdza dwunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w biurze rachunkowym, dziesięcioletni staż pracy na stanowisku Głównego Księgowego w Sp. z o.o., oraz wykształcenie w zakresie rachunkowości.

Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizujemy na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 43279/2010.Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC.

NIRO - Biuro rachunkowe

Kontakt

Biuro rachunkowe NIRO

ul. Prosta 116
08-300 Sokołów Podlaski

tel.  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2024 Biuro rachunkowe NIRO.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem